Jak sprzedać nieruchomość w czasie epidemii COVID-19 Więcej informacji tutaj.

 
Znajdź

Doradcy: Oddział Warszawa Bemowo

Oddział Warszawa Bemowo

ul. Szańcowa 74 lok. 3

01-458 Warszawa

Godziny otwarcia

pon. - pt. 9.00 - 17.00

Wyślij prośbę o kontakt:

Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Investor Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu (45-037) przy ul. Sienkiewicza 1, e-mail: biuro@investor.net.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.

Zobacz oferty

Anna Pisarek

Dyrektor ds. sprzedaży

tel. 690 992 269

anna.pisarek@investor.net.pl

Zobacz oferty

Mariusz Malinowski

Doradca ds. nieruchomości

tel. 690 990 673

mariusz.malinowski@investor.net.pl

Zobacz oferty

Piotr Borowski

Doradca ds. nieruchomości

tel. 690 990 643

piotr.borowski@investor.net.pl

Zobacz oferty

Piotr Wojciechowski

Doradca ds. nieruchomości

tel. 690 990 234

piotr.wojciechowski@investor.net.pl

Zobacz oferty

Anna Nagier-Bzoma

Doradca ds. nieruchomości

tel. 690 990 136

anna.nagier@investor.net.pl

Zobacz oferty

Aleksandra Grzyb

Doradca ds. nieruchomości

tel. 690 991 757

aleksandra.grzyb@investor.net.pl

Zobacz oferty

Kamil Gołębiewski

Ekspert Kredytowy

tel. 662 086 955

bemowo@investor.net

Masz pytania? Zadzwoń! 77 400 01 76
Napisz do nas! biuro@investor.net.pl
Zapraszamy pn.-pt.: 9.00 - 17.00 Znajdź oddział